Farmasi Doğrudan Satış

Farmasi Doğrudan Satış, bir satıcının anlatması veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının veya hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, işyerinde veya bir satış noktası olmayan bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleşmesidir.

Farmasi ‘ye katıldığınız andan itibaren para kazanabilirsiniz…!  Farmasi girişimci olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. Girişimci olmak için WhatsApp Farmasi Sipariş yoluyla ürünleri alabilir veya Farmasi Üye olup Avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şimdi Sizde Farmasi Ekibine Katılın

Farmasi Üyesi Olmak İstiyorum Diyorsanız Buradan Olabilirsiniz.. 

Online Farmasi Hızlı Üyelik Formu

 

Neden bir tüketici farmasi doğrudan satış yoluyla alış veriş yapmayı tercih eder?

Günümüzde, zaman artık herkes için önemli bir değerdir. Zamanın değerini bilen bilinçli bir tüketici alış verişini gercekleştirmek için doğrudan satışın kendisine sunduğu kolaylık ve özel servis imkanını kullanmayı tercih eder.

Doğrudan satış yoluyla tüketici, evinin ve kendisinin bir çok ihtiyacının istediği zaman istediği yerde, kendisine ürünlerin her türlü özelliği bire bir anlatılarak teslim edilmesini ve de bir sorunu olduğunda da aynı şekilde hizmet almasını garantiler.

Kolaylık, güvence ve kişiye özel hizmet, doğrudan satış yöntemiyle alış verişin tercih edilme nedenleridir.

Doğrudan satış sisteminin olmasının fayda ve amacı nedir?

Bu sistemde bireyin kendisi farmasi ürün alım satımdan kazandığı gibi başka bireyleri de bu sisteme dahil ederek onlarında ürün alım satımından prim elde ediyor olmasıdır.

Aynı zamanda danışmanın alt ekibindeki danışmanının da yapacağı ürün alımlarındaki puanları tüm grubu etkiler prim hak ederler.

Farmasi Doğrudan Satış İle Sizde Hemen Para Kazanmaya Başlayın

Farmasi Online Üye

Farmasi Online Üye ‘liğe katıldığınız andan itibaren para kazanın..! Farmasi online üye ol  danışman olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz ürünler ‘ini yakın çevrenize tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancı katlayın ve hayallerinize giden yolda ilerleyin.

  •