Farmasi Kayıt Ol

Farmasi Kayıt Ol

Farmasi kayıt formunu doldurduktan, üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş verebilirsiniz.
Kaçırılmayacak Fırsatlar Parmağınızın Ucunda…

  •  

    Farmasi kayıt ol veya Farmasi Üye Ol formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde Farmasi Danışmanı aracılığı ile iletişim numaranızdan aranırsınız.  Bilgileriniz alındıktan sonra Farmasi Üyelik işleminiz tamamlanır. Farmasi Kayıt veya Farmasi Üyelik işleminizin ardından  sisteme girip yaparak Yeni kişilerin Farmasi Üye  işlemini başlatabilirsiniz. Farmasi Temsilcisi olarak  kampanyalarınızı takip edebilirsiniz.

    Katıldığınız andan itibaren para kazanın.! Farmasi üye ol ; danışmanı olarak size özel indirimlerle ürün satın alarak kazancınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz Farmasi ürünler ‘ini yakın çevrenize tavsiye ederek satış yapın ve kazancınızı sürdürün. Kendi ekibinizi kurarak, kazancınızı arttırın ve hayallerinize giden yolda daha hızlı ilerleyin.

    Farmasi ile eğlenceye  ve Farmasi ile Hayellerinize kavuşun. Farmasi ’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Farmasi ile Birbirinden keyifli toplantı, eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslararası seyahateler ve üst düzey etkinliklere katılma şansını da yakalayın!