Farmasi ( SSS ) Sıkça SoruLan Sorular

                                           Farmasi Üye Nasıl Kayıt olunur kayıt aşamaları nelerdir ? 

Farmasi Güzellik Danışman’ı olmak için kayıt formunu doldurulduktan sonra sponsorunuz hemen Sizi kayıt eder. ve sonrasında:
Bilgileriniz anında işleme alınır, doğrulanır ve kaydınız gerçekleştirilir.
Cep Telefonunuza kaydınızın gerçekleştiğine dair bir mesaj ulaşır.
Katalog iki iş günü içinde verdiğiniz adrese ulaştırılır.
Telefon ve E posta aracılığı ile bütün Farmasi kampanya ve gelişmelerinden haberdar edilirsiniz.
7/24 online danışmanlarımız size günün her saatinde destek verecektir.(İnternet ortamında ve telefon aracılığı ile)

Farmasi Güzellik Danışmanı Olmak İçin Hangi Bilgiler Gerekli ?
Ad/Soyad
T.C. kimlik no
Dogum tarihi (gg/aa/yy)
Açık adres
Cep/Ev telefonu
E-posta adresi

Farmasi Kayıt Ücreti Nedir ?
 Farmasi üye kayıt olmak için sadece 10tl ödemeniz yeterlidir. Bu 10 Tl ‘nin içerisinde size işinize yardımcı ürün / tester vs. gönderilecektir.

Farmasi Kayıt Ücreti Ne Zaman Ödenir ?
 Farmasi üyelik ücreti 0.99 ile 9.99 TL arasında herkesin verebileceği sembolik bir rakamdan oluşur.
Üyelik ücreti üye olduktan sonraki ilk siparişinize eklenir ve üyelik ücreti ile birlikte size muhakkak işinize yardımcı tester seti yada ürün gelir.

  Farmasi üye olurken kayıt ücretini bir kereye mahsus mu ödüyoruz yoksa her ay mı?
Farmasi Üye kayıt ücreti bir kez ödenir. Her ay ödemeniz gereken başka hiçbir ücret yoktur.

Farmasi Sipariş ve Kayıt Ücreti Ne Şekilde Ödenir ? Ödeme Şekilleri Nelerdir ?
Farmasi Kayıt ücreti , ilk siparişinizin ücreti ile beraber ödenir. Sipariş ücreti ise isterseniz kredi kartı ile nakit olarak, isterseniz siparişinizi getiren kargocuya kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımıza havale ve eft de yapabilirsiniz.

Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?
Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimle alabilirsiniz.
Farmasi ’nin Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz.
Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir.Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur kimi zaman pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz.
Farmasi hayata yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlar.Kendi paranızı kazanırsınız ve işinizi dilediğiniz saatlerde yapabilirsiniz. Bütün çalışma planınızı ve kazancınızı kendiniz belirlersiniz.
Yeni bir sosyal çevre kazanır, güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.
Hem sosyalleşir hem güzelleşirsiniz.

İşe Nasıl Başlamalıyım?
Farmasi kazanç sistemine  üye olabilmeniz için sitemizde bulunan FARMASİ ÜYELİK FORMUNU  doldurmanız gerekiyor. Doldurduktan sonra ekip liderlerimiz size dönüş yapacak ve gereken tüm bilgiyi aktaracaklardır. Farmasi ekip liderlerimize merak ettiğiniz  soruyu yöneltebilir, aklınıza takılmış tüm soruları aydınlatabilirsiniz.

Kimler Üye Olabilir?
 18 yaşından gün almış reşit olmuş bay – bayan  her Türk vatandaşı, Farmasi üyesi olabilir.

Kendime Alt Üye Kaydedebilir miyim?
 FARMASİ ÜYELİK FORMU nuzu doldurdutan sonra üyeliği tamamlanan ve aktifleşen tüm Farmasi Üyeleri Türkiye’nin her yerinden kendi alt satış ekiplerini oluşturmak için üye kaydını internet üzerinden yapabilir.

Farmasi üye networkünüzü ne kadar çok büyük tutar ve alt ekiplerinizinde üye yapmasını sağlarsanız, satış hacminiz artacak ve daha çok gelir elde edeceksiniz.

Her Ay Sipariş Verme Zorunluluğu Varmı?
Hayır. Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. 6 ay boyunca hiç sipariş vermemişseniz üyeliğiniz otomatik olarak düşer.

Farmasi hangi kargo ile çalışıyor ve ücretsiz kargo için en az ne kadarlık sipariş vermeliyim ?
Farmasi
, Aras kargo ile çalışmaktadır. 100 TL üzerindeki alışverişler için kargo ücreti alınmaz. 100 TL nin altındaki siparişlerde 7-8 TL aralığında kargo ücreti alınır. Ancak her ay Farmasi tarafından belirlenen 7-8 TL tutarındaki bir Farmasi kargo sıfırlama ürününü alarak kargoya hiç para ödemezsiniz.

Farmasi ile Ne Kadar Kazanırım?
Farmasi Üye Kayıt
olduktan sonra hem ekip kurarak , hem satış yaparak , hem de ekibinizin yaptığı her satıştan kazanç sağlarsınız. Bunun için ise öncelikle çevrenizdeki en yakınlarınızdan, komşularınızdan, akrabalarınızdan başlayarak iş fırsatımızı sunarak onları da sisteme dahil edebilir ve ekibinizi genişletebilirsiniz. Facebook ,forum ve blogları kullanarak ta sosyal medya aracılığı ile Türkiye nin her yerinden kendinize üye kaydı yapabilirsiniz.

Üyeleriniz ve üyelerinizin üyeleri ile toplamdaki satış hacminiz ne kadar yüksek olursa o kadar para kazanırsınız. Burada herhangi bir sınır yoktur. (Bir çok maaşlı kişiden yüksek para kazanacağınızın garantisini verebiliriz. Çalışmadan ve sabretmeden olmaz elbette)

Farmasi’de kazancınızın limitini kendi performansınız belirlemektedir.

Farmasi Sipariş Teslim süresi nedir?
İnternet üzerinden saat: 14:00 e kadar verilen siparişler mesai saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. 2 – 3 iş günü içerisinde elinizde olur.

İlk Kullanıcı Adı ve Şifremi Nasıl Alabilirim?
İlk Danışman kayıtı gerçekleştiği zaman e-posta adresinize Danışman kullanıcı adı ve şifreniz gönderilmektedir.

Farmasi Parolamı Unuttum ?
İnternet giriş şifrenizi unuttuysanız ana sayfadaki danışman giriş butonunun yanındaki “Parolamı Uuttum”u tıklayınız sisteme de kayıtlı olan e-posta adresinizi yazın şifreniz hemen E-posta adresinize gönderilecektir.

Farmasi Ürünleri Hayvanlar Üzerinde Test Yapılıyor mu?
Farmasi ürünleri
hayvanlar üzerinde test edilmez. Tüm ürünleri deneyimli mühendisler, donanımlı laboratuvarlar ve hijyenik tesislerde üretilmektedir.

Farmasi Ürünleri ‘nin Raf Ömrü Ne Kadardır?
ürünlerinin raf ömrü 36 ay ( 3 yıl ) dır.

Farmasi Ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylımıdır?
Farmasi ürünleri
Sağlık Bakanlığı’ nın vermiş olduğu üretim izin belgesine sahip bir kuruluştur. Tüm ürünlerimiz için Sağlık Bakanlığı’ nın onayı bulunmaktadır.