Farmasi kontür stik, ipeksi ve pudramsı ince dokusu ile çizgi, kırışıklık, gözenek gibi kusurları gizleyerek cildinize muhteşem bir görünüm kazandırır. Elmacık kemikleriniz, burun üzeri, elmacık kemiği ve çene için aydınlatıcı stik.

Farmasi Kontür Stik

Farmasi Kontür Stik, Yüksek pigment ve kolay kullanılan stik yapı ile hatlarınızı belirgin yapmak ve derinlik kazandırmak artık kolay. İpeksi ve pudramsı ince dokusu ile çizgi, kırışıklık, gözenek gibi kusurları gizleyerek cildinize muhteşem bir görünüm kazandırır. Elmacık kemikleriniz, burun üzeri, elmacık kemiği ve çene için aydınlatıcı stik. Şakaklarınız ve burun kenarları için kontür stik kullanın.

Farmasi Göz Kalemi Express Waterproof Likit bir eyeliner uygulaması gibi yoğun ve tek sürüşle kesin sonuçlar veren yumuşak içeriği ile yepyeni bir ürün performansı sunar. Yumuşak yapısı sayesinde kolayca kayan ve profesyonel bir makyaj yaratan 6 farklı renk seçeği ile 14 saat kalıcı bir göz makyajı deneyimi sağlar.

Farmasi Göz Kalemi Express Waterproof – 04

Farmasi Göz Kalemi Express Waterproof Likit bir eyeliner uygulaması gibi yoğun ve tek sürüşle kesin sonuçlar veren yumuşak içeriği ile yepyeni bir ürün performansı sunar. Yumuşak yapısı sayesinde kolayca kayan ve profesyonel bir makyaj yaratan 6 farklı renk seçeği ile 14 saat kalıcı bir göz makyajı deneyimi sağlar.

Farmasi makyaj kusursuz dokunuşlu krem fondöten hafif pudramsı bitişli yapısıyla, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görünümden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Kolayca uygulanır. Teninizin sıcaklığıyla yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel bir şekilde bütünlük sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten – 03

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten Hafif pudramsı bitişli yapısıyla, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görünümden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Kolayca uygulanır. Teninizin sıcaklığıyla yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel bir şekilde bütünlük sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

Metalik sonuca sahip, farmasi eyeliner yoğun pigmentlidir. Dağılma yapmayan içerik ile mükemmel metalik farmasi eyeliner serisi ile tanışın.! Kat uygulanabilen metalik eyeliner serisi, hızlıca kurur. Uzun süre kalıcı olmasını sağlar. 

Farmasi Metalik Eyeliner – Platinum

Farmasi Metalik Eyeliner – Platinum Metalik sonuca sahip, farmasi eyeliner yoğun pigmentlidir. Dağılma yapmayan içerik ile mükemmel metalik farmasi eyeliner serisi ile tanışın.! Kat uygulanabilen metalik eyeliner serisi, hızlıca kurur. Uzun süre kalıcı olmasını sağlar.  

Dudaklarınızda uzun süren extra parlaklık için farmasi dudak parlatıcı.! Özel formülü sayesinde dudaklarınız muhteşem parlak ve ıslak bir görüntü yaratmanızı sağlar. Esnek aplikatörü ile kolayca uygulayabilirsiniz. Dudaklarınızda yapışkanlık ve ağırlık hissi olmadan korkusuzca kullanın.

Farmasi Dudak Parlatıcı

Farmasi Dudak Parlatıcı Dudaklarınızda uzun süren extra parlaklık için farmasi dudak parlatıcı.! Özel formülü sayesinde dudaklarınız muhteşem parlak ve ıslak bir görüntü yaratmanızı sağlar. Esnek aplikatörü ile kolayca uygulayabilirsiniz. Dudaklarınızda yapışkanlık ve ağırlık hissi olmadan korkusuzca kullanın.  

Farmasi BB krem ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamaz, cilt kusurlarını kapatır. İçerisindeki Macadamia Özü sayesinde gün boyu cildi nemlendirir. B3 vitamini ile cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Cildi besleyerek onarmaya yardım eder.

Farmasi BB Krem – Orta

Farmasi BB Krem – Orta Ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamaz, cilt kusurlarını kapatır. İçerisindeki Macadamia Özü sayesinde gün boyu cildi nemlendirir. B3 vitamini ile cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Yulaf Özüyle cildi besleyerek onarmaya yardım eder. Cildi SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. İpek Protein sayesinde yumuşak cilt sağlar. Farmasi BB Krem Kullanımı Daha fazla okuyunFarmasi BB Krem – Orta[…]

Farmasi mat fondöten parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur.

Farmasi Mat Fondöten – 01

Farmasi Mat Fondöten Parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan mineraller ile zenginleştirilmiş Daha fazla okuyunFarmasi Mat Fondöten – 01[…]

Saatler süren kalıcı etkisiyle rujuna en uygun dudak kalemini seç. Farmasi ekstra yumuşak dudak kalemi ile sınırlarını belirle ve kusursuz ol. Ekstra yumuşak dokuya sahip kremsi yapısıyla suya dayanıklı ve saatler süren kalıcı etki ile uygun rengi seç.

Farmasi Ekstra Yumuşak Dudak Kalemi – 09

Farmasi Ekstra Yumuşak Dudak Kalemi Saatler süren kalıcı etkisiyle rujuna en uygun dudak kalemini seç. Farmasi ekstra yumuşak dudak kalemi ile sınırlarını belirle ve kusursuz ol. Ekstra yumuşak dokuya sahip kremsi yapısıyla suya dayanıklı ve saatler süren kalıcı etki ile uygun rengi seç. Dikkat çekici bir görünüm için sınırlarını belirle ve kusursuzlaştır. 10 farklı yoğun Daha fazla okuyunFarmasi Ekstra Yumuşak Dudak Kalemi – 09[…]

Ultra hafif formülü ile cildin gözeneklerini tıkamadan cilt kusurunu kapatır. İçerisinde bulunan Macadamia Özü ile gün boyunca nemlendirir. Vitamin B3 cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Yulaf Özü cildi besleyerek onarım sağlar.

Farmasi BB Krem – Açık

Farmasi BB Krem – Açık Ultra hafif formülü ile cildin gözeneklerini tıkamadan cilt kusurunu kapatır. BB Krem içerisinde bulunan Macadamia Özü ile gün boyunca nemlendirir. Vitamin B3 cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Yulaf Özü cildi besleyerek onarım sağlar. SPF 15 güneş ışınlarından zararlı gelen etkilerine karşı cildi korumaya yardımcı olur. İpek Protein sayesinde yumuşak bir Daha fazla okuyunFarmasi BB Krem – Açık[…]

× How can I help you?