Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi Ganoderma Lucidum (Reishi Mantarı) Ekstresi Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1'er kapsül kullanılması önerilir. Vcaps (Bitkisel orijinli vejeteryan kapsül).

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi

Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi  Ganoderma Lucidum (Reishi Mantarı) Ekstresi Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1’er kapsül kullanılması önerilir. Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı Ekstresi Uyarı : Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Vcaps (Bitkisel orijinli vejeteryan kapsül).

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi mikroen kapsüle Zencefil Ekstresi Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1'er kapsül kullanılması önerilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Vcaps - Bitkisel orijinli vejeteryan kapsül.

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi

Farmasi Nutriplus Zencefil Ekstresi Mikroen kapsüle Zencefil Ekstresi Takviye edici gıda olarak günde 3 kere 1’er kapsül kullanılması önerilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Vcaps – Bitkisel orijinli vejeteryan kapsül.

Farmasi Zerdeçal Ekstresi, Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.

Farmasi Zerdeçal Ekstresi

Farmasi Zerdeçal Ekstresi Şeker, tuz, nişasta içermez. Maya, buğday, gluten, soya ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermez. Renklendirici, yapay aroma, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır. Farmasi Zerdeçal Ekstresi Kullanımı: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 2 kez 1 kapsül kullanılması önerilir. Farmasi Zerdeçal Ekstresi Uyarılar: Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç Daha fazla okuyunFarmasi Zerdeçal Ekstresi[…]

Farmasi Nutriplus Omega 3 Balık Yağı çocuğunuzun günlük Omega-3 Balık Yağı ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli elma aromalı takviye edici gıdadır. 

Farmasi Nutriplus Omega 3 Balık Yağı Portakal Aromalı

Farmasi Nutriplus Omega 3 Balık Yağı Çocuğunuzun günlük Omega 3 Balık Yağı ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli elma aromalı takviye edici gıdadır. İzlanda menşeili balık yağından üretilmiş olup balık karaciğer yağı ve vitamin içermez. Koruyucu, boyar madde, su, emülgatör içermez. PCB, dioksin, ağır metal içermez. Nutriplus Omega 3 Balık Yağı Kullanım:  4-10 yaş grubu çocukların Daha fazla okuyunFarmasi Nutriplus Omega 3 Balık Yağı Portakal Aromalı[…]

Farmasi Nutriplus Glukozamin & Kondroitin & Msm&Tıp 2 Kollajen Takviye edici gıda olarak, yemeklerle beraber günde 3’er kez 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanımı önerilmez. 18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.

Farmasi Nutriplus Glukozamin & Kondroitin & Msm&Tıp 2 Kollajen

Farmasi Nutriplus Glukozamin & Kondroitin & Msm&Tıp 2 Kollajen Kullanım: Takviye edici gıda olarak, yemeklerle beraber günde 3’er kez 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Bu takviye edici gıdanın 3 aydan fazla kullanımı önerilmez. 18 yaş altı bireylerde kullanılmaz. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Uyarılar: İnsülin değerini arttırabilir ve Tip 2 diyabet hastaları ile aşırı kilo problemi Daha fazla okuyunFarmasi Nutriplus Glukozamin & Kondroitin & Msm&Tıp 2 Kollajen[…]

Farmasi Nutriplus Coffee Hindiba Hazırlanışı :  Fincanınıza 1 veya 2 çay kaşığı koyunuz. Kaynatılmış, bekletilmiş sıcak suyu fincanınıza ilave ediniz. İsteğe göre şeker ile süt veya kahve beyazlatıcısı ilave edebilirsiniz.

Farmasi Nutriplus Coffee Hindiba

Farmasi Nutriplus Coffee Hindiba  Hazırlanışı :  Fincanınıza 1 veya 2 çay kaşığı koyunuz. Kaynatılmış, bekletilmiş sıcak suyu fincanınıza ilave ediniz. İsteğe göre şeker ile süt veya kahve beyazlatıcısı ilave edebilirsiniz.  

Farmasi Nutriplus Multivitamin Çocuğunuzun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli portakal aromalı multivitamin takviye edici gıdadır.

Farmasi Nutriplus Multivitamin

Farmasi Nutriplus Multivitamin Çocuğunuzun günlük vitamin ve mineral ihtiyacını desteklemek amacıyla sıvı formda lezzetli portakal aromalı multivitamin takviye edici gıdadır. Farmasi Nutriplus Multivitamin Kullanımı: 4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur. Takviye edici gıda olarak günde 10 ml (1 porsiyon=2 ölçek) kullanılması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Farmasi Nutriplus Multivitamin Uyarıları: Hamilelik ve emzirme Daha fazla okuyunFarmasi Nutriplus Multivitamin[…]

Farmasi Nutriplus L-Karnitin (L-Carnitine) Takviye edici gıda olarak, yemeklerle beraber günde 3’er kez 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. 

Farmasi Nutriplus L-Karnitin (L-Carnitine)

Farmasi Nutriplus L-Karnitin (L-Carnitine) Biyolojik olarak sentezlenen, Lisin ve Methionin amino asitlerinden oluşan bir amino asit olup tüm vücut hücrelerinde bulunmaktadır. Farmasi L-Karnitin (L-Carnitine) Kullanımı: 11 yaş ve üzeri kullanım için uygundur.  Takviye edici gıda olarak, yemeklerle beraber günde 3’er kez 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. Farmasi Nutriplus L-Karnitin Uyarıları: Uzun süreli Daha fazla okuyunFarmasi Nutriplus L-Karnitin (L-Carnitine)[…]

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye edici gıda olarak günde 2 kere 1'er şase kullanılması önerilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız.

Nutriplus Lif İçeren Takviye Edici Gıda

Farmasi Nutriplus Lif İçeren Takviye edici gıda Olarak günde 2 kere 1’er şase kullanılması önerilir. Doktor ve diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanınız. 1 şase 1 bardak su içersine boşaltılıp karıştırıldıktan sonra tüketilir.

× How can I help you?