Çay Ağacı Kil içeriğiyle ciltteki pürüzlerin azalmasına, fazla yağın emilmesini sağlar. Çay Ağacı Yağı sayesinde cildi derinlemesine temizler ve tazeler.

Farmasi Çay Ağacı Kil Maskesi

Farmasi Çay Ağacı Kil Maskesi İçeriğindeki Çay Ağacı Yağı sayesinde cildi derinlemesine temizler ve tazeler. Kil içeriğiyle ciltteki pürüzlerin azalmasına, fazla yağın emilmesine yardımcı olur. Kullanım:  Temiz cildinize, göz çevresini ve dudakları dışarıda bırakacak şekilde ince bir tabaka halinde uygulayın. Kuruyana dek bekleyin. Masaj yaparak temizleyin ve durulayın. Haftada 1-2 kez kullanılabilir. Uyarılar  Sadece harici kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı Daha fazla okuyunFarmasi Çay Ağacı Kil Maskesi[…]

Farmasi Siyah Maske cilteki siyah nokta ve kirleri temizleyerek oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur. B3 vitamini cilt yapısı için destek olur.

Farmasi Siyah Maske

Farmasi Siyah Maske İçeriğindeki Aktif Karbon sayesinde,  ciltdeki siyah nokta ve kirleri temizleyerek oluşumlarını zamanla azaltmaya yardımcı olur, B3 vitamini ile parlak ve ışıltılı bir cilt yapısı için destek olur. Tüm cilt tipleri için uygundur. Kullanımı Göz, dudak çevresi ve saç çizgisi hariç, yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dk Daha fazla okuyunFarmasi Siyah Maske[…]

Natural Beyaz Kil Yüz Maskesi

Farmasi Natural Beyaz Kil Yüz Maskesi

Natural Beyaz Kil Yüz Maskesi Üzüm çekirdeği özleri ile cildi nazikçe arındırmak üzere formüle edilmiştir. Cildinizdeki kirleri uzaklaştırır ve cildinize taze bir görünüm sunar. Kapanan gözenekleri temizlerken, cildin yağ dengesini kontrol etmeye yardımcıdır. Uygulandığı andan itibaren cildinizi pürüzsüzleştirir ve aydınlatır. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. En etkili sonuçlar için haftada 2 defa kullanın.

Farmasi Yüz Maskesi

Farmasi Fruity Egzotik Soyulabilen Yüz Maskesi / Kayısı

Farmasi Yüz Maskesi Farmasi laboratuvarlarında tüm ciltler için. Özel olarak geliştirilmiş Egzotik Yüz Maskesi, içeriğinde bulunan kayısı, hindistan cevizi ve mango özleri ile cildin canlı, pürüzsüz olmasını sağlar. Cildinizde derinlemesine temizlik sağlar ve siyah noktaların oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Gelişmiş formülü ile cildinizi nemlendirir ve yeniler.

× How can I help you?