Aynısefa Yağı

Aynısefa Yağı Doğal mucize  en saf hali şimdi Dr. C. Tuna %100 Aynısefa Yağı olarak sizinle. Bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş en yoğun Nemlendirme Bakım Koruma için Dr. C. Tuna %100 Aynısefa Yağı, özel damlalığıyla daha yoğun uygulamalar için kolay kullanım imkanı verir.

Aynısefa Sabunu

Farmasi Aynısefa Sabunu, kuru ciltler için eşsiz bir nemlendiricidir. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde, cildi kusursuzca sarar ve ihtiyaç duyulan nemin hapsedilmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda, kuru ciltlerin nem oranını dengelemeye katkıda bulunur.

Aynısefa Yağı Şampuan

Aynısefa Yağı Şampuan günümüzde şifa ve güzellik amacı ile kullanılır. Aynısefa Yağını saçınızla buluşturuyoruz. Bu sayede saçlarınız, dipten uca nazikçe temizlenir, saç dipleriniz rahatça nefes alır. Calendula çiçeğinin büyüleyici kokusunu saatlerce saçlarınızda taşımak ve parlak görünümlü, ipeksi saçlara sahip olmak için bu mucize ile siz de tanışın.

Aynısefa Yağı Balsam (Krem)

Aynısefa Yağı Balsam kuru ve hassas ciltlerin sorunlarına yönelik tasarlanmış. Bu formül, kolay sürümü ile cildinizi yatıştırarak eşsiz bir nemlendirme sağlar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı Balsam  ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Onarıcı etkisiyle cildinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.        

Aynısefa Yağı Duş Jeli

Aynısefa Yağı Duş Jeli

Aynısefa Yağı Duş Jeli ‘nin mucizevi yumuşaklığını cildinizde hissedin! Marigold çiçeğinin eşsiz kokusuyla büyülediği Aynısefa Duş Jeli banyonuzda size keyifle eşlik eder! Rahatlatıcı uyumuyla cildinizde hoş bir Farmasi koku bırakırken, cildinizi narince temizler ve nemlendirir. Nemini kaybeden cildinizde ipeksi bir yumuşaklık bırakır, ruhunuzu ve sizi yeni bir güne hazırlar!

Aynısefa Yağı El Kremi

Aynısefa Yağı El Kremi Hassasiyet problemine karşı en etkin çözümü sunabilmek için formüle edilmiş el kremi. Yıpranmaya en çok maruz kalan elleriniz için uzman bakım sunar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı’nın yatıştırıcı ve dış etkenlere karşı koruyucu. Ellerinize ihtiyaç duyduğu nemi nazikçe geri kazandırır. Onarıcı etkisiyle ellerinizin günlük bakımını sağlamaya yardımcı olur.

Aynısefa Yağı Yüz Kremi

Aynısefa yağı yüz kremi Cilt bakımının en hassas bölgesi yüz için özel olarak geliştirilmiş.  Bu krem, ferah bir cilde kavuşmanız için gerekli olan tüm bakımı sağlar. İçeriğindeki Aynısefa Yağı  yüz kremi ile, yüzünüzü nemlendirirken aynı zamanda yatıştırıcı etki sunar. Dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer sağlamaya da yardımcıdır.

Aynısefa Yağı Vücut Losyonu

Aynısefa Yağı Vücut Losyonu Kuru ve gergin ciltler için geliştirilmiş Aynısefa yağı içeren fomülü ile gün boyu cildinize ihtiyacı olan nemi verir. Cilt tarafından kolayca emilerek cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır. Yağlılık hissi bırakmaz. Kullanım :  Günlük olarak tüm vücuda masaj yaparak uygulayınız. İhtiyaç duyulduğunda istenilen sıklıkta kullanılabilir. En iyi sonucu almak için duştan sonra kullanınız.

× How can I help you?