Farmasi Mini Lip Balm Zero (sıfır koku), tat ve renk hassasiyeti olan kişiler için geliştirilmiş. Doğal içerikleriyle dudaklarınızda yoğun nemlendirme sağlar.

Farmasi Mini Lip Balm (Zero)

Farmasi Mini Lip Balm Zero (sıfır koku) Tat ve renk hassasiyeti olan kişiler için geliştirilmiş. Doğal içerik ‘leriyle dudaklarınızda yoğun nemlendirme sağlar. Formülünde içerdiği E Vitamini sayesinde dudaklarınızı yumuşatarak yıpratıcı etkilere karşı korur.

Farmasi Mini Lip Balm Vanilya dudaklarınızda Eriyen Vanilya Mis gibi taze Vanilya Çiçeğinin doğal aroması ile dudaklarınızda eriyen bu bakım, doğal içerikleriyle yoğun nemlendirme sağlar.

Farmasi Mini Lip Balm (Vanilya)

Farmasi Mini Lip Balm (Vanilya) Dudaklarınızda Eriyen Vanilya Mis gibi taze Vanilya Çiçeğinin doğal aroması ile dudaklarınızda eriyen bu bakım, doğal içerikleriyle yoğun nemlendirme sağlar. İçerdiği E Vitamini sayesinde dudaklarınızı yumuşatarak yıpratıcı etkilere karşı korur.

Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu Aloe Vera, Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı içermez. doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferak bir nefes sağlamaya yardımcı olur.

Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu

Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu Aloe Vera ile hassas bir bakım sağlamaya, çay ve kahve lekelerinin giderilmesine, doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferak bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı içermez.

Beyazlatıcı Diş Macunu eurofresh 7 etkili komple ağız bakımı için özel olarak geliştirilmiş bu Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar.

Beyazlatıcı Diş Macunu

Beyazlatıcı Diş Macunu Eurofresh 7 etkili komple ağız bakımı için özel olarak geliştirilmiş bu Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Bu benzersiz 7 etkili karışım eşsiz bir tat verir, ağızda uzun süren temizlik hissi yaratır. Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizler ve beyazlatmaya yardımcı olur. Limon, Adaçayı Daha fazla okuyunBeyazlatıcı Diş Macunu[…]

Intimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli; Bayanların dış genital bölgesinin hijyen ihtiyacını karşılamak için özel geliştirilen günlük temizleme jeli.

Intimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli

Intimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli Bayanların dış genital bölgesinin hijyen ihtiyacını karşılamak için özel geliştirilen günlük temizleme jeli, kadınların başlıca tercihleri arasında yer alıyor. Hafif ve pH dengeli formülü ile yatıştırıcı özelliktedir. Laktik asit ve çay ağacı yağı ile zenginleştirilmiş içeriğiyle nemlendirirken taze kadınsı bir koku verir. Günlük kullanım için idealdir, kullandıktan sonra Daha fazla okuyunIntimate Care Dış Genital Bölge Temizleme Jeli[…]

Epilex Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü ile pürüzsüz bir cilt elde edin! Normal ciltler için geliştirilmiş formülü ile cildi istenmeyen tüylerden arındırır.

Epilex Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü – Aloe Vera&Argan Yağı

Epilex Normal Ciltler İçin Tüy Dökücü – Aloe Vera&Argan Yağı Argan Yağı’nın saflığı ile pürüzsüz bir cilt elde edin! Normal ciltler için geliştirilmiş formülü ile kısa sürede cildi istenmeyen tüylerden kolayca arındırır. Aloe Vera ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, ince yapılı dokusu sayesinde de cildinizi nemlendirir ve ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Hoş kokusuyla cildinizi keyiflendirir.

Epilex Hassas Ciltler İçin Tüy Dökücü yumuşaklık ile pürüzsüz bir cilt elde edin. Gül Suyu ve E vitamini ile zenginleştirilmiş.

Epilex Hassas Ciltler İçin Tüy Dökücü – Gül Suyu & Shea Yağı

Epilex Hassas Ciltler İçin Tüy Dökücü – Gül Suyu & Shea Yağı Shea Yağı’ndan gelen yumuşaklık ile pürüzsüz bir cilt elde edin! Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş formülü ile kısa sürede cildi istenmeyen tüylerden kolayca arındırır. Gül Suyu ve E vitamini ile zenginleştirilmiş, ince yapılı dokusu sayesinde de cildinizi nemlendirir ve ipeksi bir dokunuş Daha fazla okuyunEpilex Hassas Ciltler İçin Tüy Dökücü – Gül Suyu & Shea Yağı[…]

× How can I help you?