Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu Aloe Vera, Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı içermez. doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferak bir nefes sağlamaya yardımcı olur.

Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu

Misvaklı Beyazlatıcı Diş Macunu Aloe Vera ile hassas bir bakım sağlamaya, çay ve kahve lekelerinin giderilmesine, doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferak bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı içermez.

Beyazlatıcı Diş Macunu eurofresh 7 etkili komple ağız bakımı için özel olarak geliştirilmiş bu Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar.

Beyazlatıcı Diş Macunu

Beyazlatıcı Diş Macunu Eurofresh 7 etkili komple ağız bakımı için özel olarak geliştirilmiş bu Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Bu benzersiz 7 etkili karışım eşsiz bir tat verir, ağızda uzun süren temizlik hissi yaratır. Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizler ve beyazlatmaya yardımcı olur. Limon, Adaçayı Daha fazla okuyunBeyazlatıcı Diş Macunu[…]

× How can I help you?