Botanics Duş Jeli Biberiye Özlü Enerji Veren

Botanics Duş Jeli Biberiye Özlü Enerji Veren

Botanics Duş Jeli Biberiye Ekstresi ile zenginleştirilmiş. Farmasi Botanics Enerji Veren Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor! Aromatik ve rahatlatıcı kokular eşliğinde, cildiniz lüx köpüklerle buluşur ve nazikçe temizlenir. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi enerjik hissetmenizi sağlar.

Farmasi Mine Çiçeği Duş Jeli

Botanics Mine Çiçeği Duş Jeli

Mine Çiçeği Ekstresi ile zenginleştirilmiş. Farmasi Botanics Tazeleyici Duş Jeli, banyonuzu keyiflendiriyor. Aromatik ve rahatlatıcı kokular eşliğinde, cildiniz lüx köpüklerle buluşur ve nazikçe temizlenir. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi taze hissetmenizi sağlar.

Duş Jeli Lavanta Özlü Rahatlatıcı

Farmasi Duş Jeli Botanics Lavanta Özlü Rahatlatıcı

Duş jeli Lavanta ve Papatya Ekstresi ile zenginleştirilmiş Farmasi Duş Jeli Botanics Rahatlatıcı, banyonuzu keyiflendiriyor. Aromatik ve rahatlatıcı kokular eşliğinde, cildiniz lüx köpüklerle buluşur ve nazikçe temizlenir. Teninizde bıraktığı ferah kokuyla gün boyu kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlar.

Farmasi Duş Jeli

Enerji Veren Farmasi Duş Jeli

Enerji veren Farmasi Duş Jeli ile rahatlatıcı ve güzel bir banyo keyfi. Böğürtlen, Vanilya ve Orkide’nin uyumlu birleşimi banyo keyfinize enerjisini katacak. Cildinizde hoş bir koku bırakır, cildinizi narince temizleyerek banyonuzu keyfe dönüştürür.

Fruity Rahatlatıcı Duş Jeli

Fruity Rahatlatıcı Duş Jeli

Çilek, Kavun ve Limon’ un uyumlu birleşimi Rahatlatıcı Duş Jeli banyo keyfinize enerjisini katacak. Cildinizde hoş bir koku bırakır, cildinizi narince temizleyerek banyonuzu keyfe dönüştürür.

Naturelle Arındırıcı Deniz Mineralli Duş Jeli

Naturelle Arındırıcı Deniz Mineralli Duş Jeli

Naturelle Arındırıcı Deniz Mineralli Duş Jeli Yosun özü ve Aleo vera özü ile zenginleştirilmiş. Formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Hafif formülü sayesinde kolayca köpürerek cildi yumuşatıp, kadifemsi bir dokunuş yaratır. Muhteşem kokusu ile denizden gelen dinlendirici etkisini teninizde hissedeceksiniz.

Naturelle Besleyici Zeytinyağlı Duş Jeli

Naturelle Besleyici Zeytinyağlı Duş Jeli

Naturelle Besleyici Zeytinyağlı Duş Jeli Zeytinyağı özü ile zenginleştirilmiş. Formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Hafif formülü sayesinde kolayca köpürerek cildi yumuşatıp, kadifemsi bir dokunuş yaratır. Tatlı ve dinlendirici kokusuyla tazelenmiş bir cilt hissi sunar.

Naturelle Canlandırıcı Gül Suyu Duş Jeli

Naturelle Canlandırıcı Gül Suyu Duş Jeli

Naturelle Canlandırıcı Gül Suyu Duş Jeli Geleneksel Gül bahçelerinin huzur veren kokusuna sahip. Duş jeli, tazelik dolu bir duş keyfi sunar. Hafif formülü sayesinde kolayca köpürerek cildi yumuşatıp, kadifemsi bir dokunuş yaratır.

Naturelle Yatıştırıcı Lavanta Duş Jeli

Naturelle Yatıştırıcı Lavanta Duş Jeli

Farmasi Naturelle Lavanta Duş Jeli, cildinizin temizlenmesine ve yenilenmesine yardımcıdır. Lavanta özleri ile zenginleştirilmiş. lüks köpükler ile cildiniz nemlenirken, teninizde gün boyu süren temiz ve taze bir his bırakır. Güney Fransa Lavantalarının hoş ve ferahlatıcı kokusu banyonuzu keyiflendirir. Kullanımı: Elinize veya bir süngerin üzerine bir miktar duş jelini dökün, ıslak cildin üzerinde masaj yaparak köpürtün Daha fazla okuyunNaturelle Yatıştırıcı Lavanta Duş Jeli[…]

Naturelle Argan Yağı Tazeleyici Duş Jeli

Naturelle Argan Yağlı Tazeleyici Duş Jeli

Argan Yağı ‘nı cildinizi nemlendirmesine ve yumuşatmasına izin verin. Zengin formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Hafif formülü sayesinde de kolayca köpürerek cildi yumuşatır. kadifemsi bir dokunuş yaratır. Tatlı ve dinlendirici kokusuyla tazelenmiş bir cilt hissi sunar..

× How can I help you?