Farmasi Propolis Sabunu

Propolis Sabunu

Farmasi Propolis Sabunu, Propolisin doğallığından gelen güçle cildiniz temizlenir. Narin bir şekilde arınır. Üstelik cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir.

Naturelle Argan Yağlı Sabun

Naturelle Argan Yağlı Sabun

Tüm vücudunuz için vazgeçilmez Naturelle Argan Yağlı Sabun dur. İçeriğinde bulunan argan yağı ile cildinizi nemlendirirken aynı zamanda saçlarınıza besleyici ve onarıcı bakım sağlar. Düzenli kullanımda, saçınıza ve cildinize canlılık katar.

Mukallat, Gül, Çörek Otu Özlü Sabun

Mukallat, Gül, Çörek Otu Özlü Sabun

Çörek otu ve gül özlerinin güçlü birleşimiyle cildiniz temizlenir. narin bir şekilde arınır. Üstelik cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir. Egzotik kokusuyla mistik bir deneyim sunar.

Farmasi inci tozu Sabun

Farmasi İnci Tozu Sabun

inci tozu ile zenginleştirilmiş bu eşsiz sabun, cildinizi temizler. Kir ve kalıntılardan narin bir şekilde arındırır. Yoğun köpüğüyle cildinizi temizlerken yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.

Hammam Royal Oud Sabun

Farmasi Hammam Royal Oud Sabun

Farmasi Hammam Royal Oud sabun, parfüm dünyasının en ender ve değerli kokularından biri olan oud ile harmanlanmıştır. Keyif veren kremsi köpükleri cildinizin pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.

Farmasi Hammam Bıttım Sabunu

Farmasi Hammam Bıttım Sabunu

Farmasi Hammam Bıttım Sabunu doğanın mucizesi fıstığın olmamış hali çitlembik yapraklarının yağından üretilir. sabunun büyüleyici kokusu sizi rahatlatır. Türk Hamamının keyfini eşsiz kokusuyla tamamlar.

Çikolata ve Portakal Sabunu

Çikolata Ve Portakal Sabunu

Çikolata ve portakal sabunu rahatlatıcı uyumuyla cildinizde hoş bir koku bırakır. Cildinizi narince temizler. Yoğun köpüklü, tazeleyici bu sabun cildinizi temizler.  Yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.

× How can I help you?