Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm elegan bir auranın, kenidini ait hissettiği yaşam tarzına koşması. Üst notalarında kan portakalı ve mandalina, kalp notasında sulu şeftali, yasemin, gardenya ve tatlı bal.

Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm

Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm Elegan bir auranın, kenidini ait hissettiği yaşam tarzına koşması… Üst notalarında kan portakalı ve mandalina, kalp notasında sulu şeftali, yasemin, gardenya ve tatlı bal. Dip notasında ise paçuli, karamel, meyan balı ve sedir ağacı ile Motto, klişelere karşı gelip kendi mottosunu yazan kadınların hikayesini anlatıyor.

Farmasi sakal ve bıyık yağı erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül, sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda sakalınızı rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile sakalı besler.

Farmasi Sakal Ve Bıyık Yağı

Farmasi Sakal Ve Bıyık Yağı Erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül, sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda sakalınızı rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile sakalı besler. Aynısefa Yağı ile ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye yardımcı olurken Ginseng ile sakal ve cilt için mükemmel bir enerji kaynağı görevini görür. Farmasi Daha fazla okuyunFarmasi Sakal Ve Bıyık Yağı[…]

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam, Aloe Vera ve Allantoin içeren hafif ve hızlı emilen formülüyle cildi anında nemlendirir. Cildi tahrişe karşı korumaya ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam Aloe Vera ve Allantoin içeren hafif ve hızlı emilen formülüyle cildi anında nemlendirir. Cildi tahrişe karşı korumaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam Kullanımı : Dairesel hareketlerle tüm yüze uygulayın. Tıraştan tahriş olmuş bölgelere yoğunlaşın.

Lux Sense Farmasi oto kokusu yolculuğunuz boyunca, arabanızın ve yolun konforunu hissettirir. Tazeler ve güzel bir koku yayar saniyeler içinde yayılır.

Oto Kokusu Lux Sense

Oto Kokusu Lux Sense Arabanızın içindeki havayı tazeler; saf ve meyvemsi koku yayar.Böylece arabanızın ve yolculuğunuz istediğiniz gibi kokar. Siz de yolculuğunuz boyunca arabanızın ve yolun konforunu hissedersiniz. İstediğiniz her an her alanı otomobil kokusu ile canlandırabilirsiniz. Otomobil döşemelerine, ön konsol aksesuarlarına zarar vermez. Tazeler ve güzel sıcak bir koku yayar saniyeler içinde yayılır.   Daha fazla okuyunOto Kokusu Lux Sense[…]

Farmasi oto kokusu yolculuğunuz boyunca, arabanızın ve yolun konforunu hissettirir. İstediğiniz her an her alanı otomobil kokusu ile canlandırabilirsiniz.

Farmasi Oto Kokusu

Farmasi Oto Kokusu Arabanızın içindeki havayı tazeler; saf ve meyvemsi koku yayar. Böylece arabanızın ve yolculuğunuz istediğiniz gibi kokar. Siz de yolculuğunuz boyunca arabanızın ve yolun konforunu hissedersiniz. İstediğiniz her an her alanı otomobil kokusu ile canlandırabilirsiniz. Otomobil döşemelerine, ön konsol aksesuarlarına zarar vermez. Tazeler ve güzel sıcak bir koku yayar saniyeler içinde yayılır.

Farmasi Lavanta Kolonyası Kalp notalarında lavantanın eşsiz mis kokusu hakimdir. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.

Farmasi Lavanta Kolonyası

Farmasi Lavanta Kolonyası Antik çağlardan beri kullanılan lavanta, aromaterapide doğal  iyileştirici özelliği ile ön plandadır. Kalp notalarında lavantanın eşsiz mis kokusu hakimdir. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.

Farmasi Bebek Kolonyas Bebeğinize hoş kokusu ile gün boyu ferahlık ve tazelik hissi verir. Tüm aile bireylerinin kullanımı için uygundur.

Farmasi Bebek Kolonyası

Farmasi Bebek Kolonyası Bebeğinize hoş kokusu ile gün boyu ferahlık ve tazelik hissi verir. Tüm aile bireylerinin kullanımı için uygundur. Doğal ve rahatlatıcı etki yayar.

Farmasi Yasemin esansının rahatlatıcı dokusu teninizi ferahlatır. Aynı zamanda size büyüleyici bir güzellik katar. Gün boyu cömertçe kullanabilirsiniz.

Farmasi Yasemin Kolonyası

Farmasi Yasemin Kolonyası Farmasi Yasemin esansının rahatlatıcı dokusu teninizi ferahlatır. Aynı zamanda size büyüleyici bir güzellik katar. Hafif olan bu kolonyayı gün boyu cömertçe kullanabilirsiniz.

Farmasi Bergamot un narin kokusu parfümeride çok değerli. Aromaterapide yatıştırıcı özelliği ile ön plandadır. Ferahlama isteği için ideal bir seçim.

Farmasi Bergamot Kolonya

Farmasi Bergamot Kolonya Bergamotun narin kokusu parfümeride çok değerli olmaktadır. Aromaterapide yatıştırıcı özelliği ile ön plandadır. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.

× How can I help you?