Farmasi sakal ve bıyık yağı erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül, sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda sakalınızı rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile sakalı besler.

Farmasi Sakal Ve Bıyık Yağı

Farmasi Sakal Ve Bıyık Yağı Erkekler için özel olarak geliştirilen bu formül, sakal ve bıyık bakımı yaparken aynı zamanda sakalınızı rahatça şekillendirmenizi sağlar. İçeriğindeki Badem Yağı ve Vitamin E ile sakalı besler. Aynısefa Yağı ile ciltteki kuruluk ve tahrişi önlemeye yardımcı olurken Ginseng ile sakal ve cilt için mükemmel bir enerji kaynağı görevini görür. Farmasi Daha fazla okuyunFarmasi Sakal Ve Bıyık Yağı[…]

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam, Aloe Vera ve Allantoin içeren hafif ve hızlı emilen formülüyle cildi anında nemlendirir. Cildi tahrişe karşı korumaya ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam

Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam Aloe Vera ve Allantoin içeren hafif ve hızlı emilen formülüyle cildi anında nemlendirir. Cildi tahrişe karşı korumaya ve rahatlatmaya yardımcı olur. Farmasi Gaucho Tıraş Sonrası Balsam Kullanımı : Dairesel hareketlerle tüm yüze uygulayın. Tıraştan tahriş olmuş bölgelere yoğunlaşın.

× How can I help you?