Farmasi Gaucho EDP Karizmatik ve dayanılmaz kokusu, uzun süre kalıcı ve güçlü notalardan oluşur. Tüm gün kendiniz çekici hissettirecek bir koku.

Farmasi Gaucho EDP For Men

Farmasi Gaucho EDP For Men Farmasi Gaucho EDP Karizmatik ve dayanılmaz kokusu, uzun süre kalıcı ve güçlü notalardan oluşur. Tüm gün kendiniz çekici hissettirecek bir koku.

Farmasi Bob EDT Limon, frenk üzümü, lavanta, sedir ağacı ve marin notaları içeren bir koku.Dayanılmaz etkileyici kokusu ile tüm gün enerjiniz ortaya çıksın.

Farmasi Bob EDT For Men

Farmasi Bob EDT For Men Farmasi Bob EDT Limon, frenk üzümü, lavanta, sedir ağacı ve marin notaları içeren bir koku.Dayanılmaz etkileyici kokusu ile tüm gün erkeksi enerjiniz ortaya çıksın.

Shooter's Man  meyve kokuları, orta notalarda odunsu ve lavanta notalarıyla birleşiyor. Alt notalarda ise misk, vanilya ve ceviz kokuları içeriyor.

Shooter’s Man EDP For Men

Shooter’s Man EDP For Men Shooter’s Man  meyve kokuları, orta notalarda odunsu ve lavanta notalarıyla birleşiyor. Alt notalarda ise misk, vanilya ve ceviz kokuları içeriyor.duygularınıza hitap eden kokusu ile baştan çıkarıcı bir his sunar.

Farmasi Charm Güçlü, fark edilen erkeğin imzası niteliğindeki bu özel parfüm, zengin odunsu notalarının aromatik baharatlarla harmanından oluşur.

Farmasi Charm EDP For Men

Farmasi Charm EDP For Men Farmasi Charm Güçlü, kendine güvenen ve fark edilen erkeğin imzası niteliğindeki bu özel parfüm. Zengin odunsu notalarının aromatik baharatlarla harmanından oluşur. Heyecan verici eşsiz tarzı modern erkeğin ruhunu yakalıyor. Üst notalarda bergamot, orta notalarda lavanta, alt notalarda sedir ağacı ve misk..Tüm duyuları harekete geçiren Farmasi Charm’ın etkileyici içeriğinin sadece bir Daha fazla okuyunFarmasi Charm EDP For Men[…]

Farmasi Brave White Egzotik alt notlardan oluşur. Frenk üzümü çiçeği, gül ağacı, marin notalar, kara biber ve misk harmanıyla çıkan sofistike bir koku.

Farmasi Brave White EDP For Men

Farmasi Brave White EDP Farmasi Brave White Egzotik alt notlardan oluşur. Frenk üzümü çiçeği, gül ağacı, marin notalar, kara biber ve misk harmanıyla ortaya çıkan sofistike bir koku.

× How can I help you?