Lux Sense Farmasi oto kokusu yolculuğunuz boyunca, arabanızın ve yolun konforunu hissettirir. Tazeler ve güzel bir koku yayar saniyeler içinde yayılır.

Oto Kokusu Lux Sense

Oto Kokusu Lux Sense Arabanızın içindeki havayı tazeler; saf ve meyvemsi koku yayar.Böylece arabanızın ve yolculuğunuz istediğiniz gibi kokar. Siz de yolculuğunuz boyunca arabanızın ve yolun konforunu hissedersiniz. İstediğiniz her an her alanı otomobil kokusu ile canlandırabilirsiniz. Otomobil döşemelerine, ön konsol aksesuarlarına zarar vermez. Tazeler ve güzel sıcak bir koku yayar saniyeler içinde yayılır.   Daha fazla okuyunOto Kokusu Lux Sense[…]

Farmasi oto kokusu yolculuğunuz boyunca, arabanızın ve yolun konforunu hissettirir. İstediğiniz her an her alanı otomobil kokusu ile canlandırabilirsiniz.

Farmasi Oto Kokusu

Farmasi Oto Kokusu Arabanızın içindeki havayı tazeler; saf ve meyvemsi koku yayar. Böylece arabanızın ve yolculuğunuz istediğiniz gibi kokar. Siz de yolculuğunuz boyunca arabanızın ve yolun konforunu hissedersiniz. İstediğiniz her an her alanı otomobil kokusu ile canlandırabilirsiniz. Otomobil döşemelerine, ön konsol aksesuarlarına zarar vermez. Tazeler ve güzel sıcak bir koku yayar saniyeler içinde yayılır.

× How can I help you?