Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm elegan bir auranın, kenidini ait hissettiği yaşam tarzına koşması. Üst notalarında kan portakalı ve mandalina, kalp notasında sulu şeftali, yasemin, gardenya ve tatlı bal.

Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm

Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm Elegan bir auranın, kenidini ait hissettiği yaşam tarzına koşması… Üst notalarında kan portakalı ve mandalina, kalp notasında sulu şeftali, yasemin, gardenya ve tatlı bal. Dip notasında ise paçuli, karamel, meyan balı ve sedir ağacı ile Motto, klişelere karşı gelip kendi mottosunu yazan kadınların hikayesini anlatıyor.

Farmasi Scandal Deo ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engeller. 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

Scandal Deo Roll On For Women

Scandal Deo Roll On For Women Farmasi Scandal Deo ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engeller. 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.  

Farmasi Naive Deo ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engeller. 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

Naive Deo Roll-On For Women

Farmasi Naive Deo Roll-On For Women Farmasi Naive Deo Roll On ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek, 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

Farmasi In Love Deo ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engeller, 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

In Love Deo Roll-On For Women

In Love Deo Roll-On For Women Farmasi In Love Deo Roll On ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek, 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

Farmasi  Chase Me Deo ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engeller, 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

Chase Me Deo Roll-On For Women

Chase Me Deo Roll-On For Women Farmasi  Chase Me Deo Roll On ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek, 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

Farmasi Bianca Deo Roll On ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek, 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

Bianca Deo Roll-On For Women

Bianca Deo Roll-On For Women Farmasi Bianca Deo Roll On ,ter kokusuna neden olan bakterilerin oluşumunu engelleyerek, 24 saate kadar etkili koruma sağlar. Cildinizin nefes almasını engellemez.

× How can I help you?