Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm elegan bir auranın, kenidini ait hissettiği yaşam tarzına koşması. Üst notalarında kan portakalı ve mandalina, kalp notasında sulu şeftali, yasemin, gardenya ve tatlı bal.

Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm

Farmasi Motto Edp Kadın Parfüm Elegan bir auranın, kenidini ait hissettiği yaşam tarzına koşması… Üst notalarında kan portakalı ve mandalina, kalp notasında sulu şeftali, yasemin, gardenya ve tatlı bal. Dip notasında ise paçuli, karamel, meyan balı ve sedir ağacı ile Motto, klişelere karşı gelip kendi mottosunu yazan kadınların hikayesini anlatıyor.

Bouquet Pink Dream EDP Hayallerimizin rengi pembenin çiçeklerle olan saf ve masum birlikteliğini yansıtan bir koku. ince ruhlu kadınlara.

Bouquet Pink Dream EDP For Women

Bouquet Pink Dream EDP For Women Bu pembe düşün, peşinden gidin. Pembe çiçeklerden oluşan bir buketin sıcacık, samimi etkisi. Hayallerimizin rengi pembenin çiçeklerle olan saf ve masum birlikteliğini yansıtan bir koku. Kendini değerli hissettirmeyi bilen, duygusal, zarafeti çabasızca yakalayan, ince ruhlu kadınlara.

Bouquet Fresh Bloom EDP For Women

Bouquet Fresh Bloom EDP For Women Bouquet Fresh Bloom EDP Taptaze kır buketiyle, baharı yaşa! Kırmızı çiçeklerden oluşan bir buketin çekici etkisini yaratıyor. Yeni açan çiçeklerin canlı, eğlenceli, mutluluk veren kokusu. Kendine güvenen, feminenliği yansıtan, coşkulu, bulunduğu yeri gülümsemesi ve enerjisi ile ışıldatan kadınlara.  

Secret Angel  EDP Kadın hislerinin en saf halini vurgulayan, duygusal, canlı ve her zaman özel bir koku… Çiçeksi notaları sayesinde hayatı tatlı bir esinti.

Secret Angel EDP For Women

Secret Angel EDP For Women Secret Angel  EDP Kadın hislerinin en saf halini vurgulayan, duygusal, canlı ve her zaman özel bir koku… Çiçeksi notaları sayesinde hayatı tatlı bir esinti gibi yaşayacaksınız.

Whispering Angel EDP Çiçeklerden gelen romantizm notalarını taşıyan kokusu etrafınızda farklı bir enerji yaratacak. Tutkulu, zarif ve güzel bir koku.

Whispering Angel EDP For Women

Whispering Angel EDP For Women Whispering Angel EDP Çiçeklerden gelen romantizm notalarını taşıyan kokusu etrafınızda farklı bir enerji yaratacak. Tutkulu, zarif ve her zaman güzel bir koku.

Scandal EDP Farmasi'nin gizemli parfümü. Meyvelerle çiçeklerin tutkulu dansına eklenen birkaç damla bal ve işte sonuç Scandal EDP For Women...!

Scandal EDP For Women

Scandal EDP For Women Farmasi’nin gizemli parfümü. Meyvelerle çiçeklerin tutkulu dansına eklenen birkaç damla bal ve işte sonuç  Scandal EDP For Women…!

Sensational Bergamot, gül, sandal ağacı gibi çiçeksi notaların birleşimi. Çiçeklerin muhteşem birleşmesi ile mutluluğun dokunuşlarını hissedeceksiniz.

Sensational EDP For Women

Sensational EDP For Women Sensational Bergamot, gül, sandal ağacı gibi çiçeksi notaların birleştiği bir koku. Çiçeklerin muhteşem birleşmesi ile teninizde mutluluğun dokunuşlarını hissedeceksiniz.

Reina Midnight unutulmayacak baharatların harika bir karışımla birleştiği asla unutulmayacak, iz bırakacak bir koku. Çiçeksi oryantal tatlı notalar

Reina Midnight EDP For Women

Reina Midnight EDP For Women Reina Midnight Çiçeksi oryantal içinde hem gurman- tatlı notların hem de unutulmayacak baharatların harika bir karışımla birleştiği Reina Midnight asla unutulmayacak, iz bırakacak bir koku.

Glamorous EDP Parfümüyle fark yaratmak isteyen tutkulu kadının kıpkırmızı kokusu. Derin kırmızının tutkusu, cazibesi ve çekicilik bir araya geldi.

Glamorous EDP For Women

Glamorous EDP For Women Glamorous EDP Derin kırmızının tutkusu, cazibesi ve çekiciliği Farmasi Glamorous’ta muhteşem bir harmoniyle bir araya geldi. Parfümüyle fark yaratmak isteyen tutkulu kadının kıpkırmızı kokusu Glamorous.

Swan EDP Feminen ve rahatlığı eşsiz bir zerafetle birleştiren bu koku kendini özel hisseden kadınlara. Baştan çıkarıcı ve sıcak notalara sahip bu koku.

Swan EDP For Women

Swan EDP For Women Swan EDP Feminen ve rahatlığı eşsiz bir zerafetle birleştiren bu koku kendini özel hisseden kadınlara. Baştan çıkarıcı ve sıcak notalara sahip bu koku, teninizle bütünleştiğinde kışkırtıcı bir his uyandırıyor. Müge, Ylang Ylang, Gül, Sedir ağacı ve Meyveli notaları içeren zarif kokusuyla Farmasi Swan, tüm gün kalıcılığı ile seni sarmalar.

× How can I help you?