Farmasi Lavanta Kolonyası Kalp notalarında lavantanın eşsiz mis kokusu hakimdir. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.

Farmasi Lavanta Kolonyası

Farmasi Lavanta Kolonyası Antik çağlardan beri kullanılan lavanta, aromaterapide doğal  iyileştirici özelliği ile ön plandadır. Kalp notalarında lavantanın eşsiz mis kokusu hakimdir. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.

Farmasi Yasemin esansının rahatlatıcı dokusu teninizi ferahlatır. Aynı zamanda size büyüleyici bir güzellik katar. Gün boyu cömertçe kullanabilirsiniz.

Farmasi Yasemin Kolonyası

Farmasi Yasemin Kolonyası Farmasi Yasemin esansının rahatlatıcı dokusu teninizi ferahlatır. Aynı zamanda size büyüleyici bir güzellik katar. Hafif olan bu kolonyayı gün boyu cömertçe kullanabilirsiniz.

Farmasi Bergamot un narin kokusu parfümeride çok değerli. Aromaterapide yatıştırıcı özelliği ile ön plandadır. Ferahlama isteği için ideal bir seçim.

Farmasi Bergamot Kolonya

Farmasi Bergamot Kolonya Bergamotun narin kokusu parfümeride çok değerli olmaktadır. Aromaterapide yatıştırıcı özelliği ile ön plandadır. Günlük ferahlama isteği için bu kolonya ideal bir seçim.

× How can I help you?