Metalik sonuca sahip, farmasi eyeliner yoğun pigmentlidir. Dağılma yapmayan içerik ile mükemmel metalik farmasi eyeliner serisi ile tanışın.! Kat uygulanabilen metalik eyeliner serisi, hızlıca kurur. Uzun süre kalıcı olmasını sağlar. 

Farmasi Metalik Eyeliner – Platinum

Farmasi Metalik Eyeliner – Platinum Metalik sonuca sahip, farmasi eyeliner yoğun pigmentlidir. Dağılma yapmayan içerik ile mükemmel metalik farmasi eyeliner serisi ile tanışın.! Kat uygulanabilen metalik eyeliner serisi, hızlıca kurur. Uzun süre kalıcı olmasını sağlar.  

Farmasi kajal jel eyeliner daha keskin ve çekici bakışların sırrı fırçanızın ucunda..! Şimdi gözlerinizde daha siyah, daha belirgin ve daha çekici hatların farkını yaşayın..! Gel yapısı ve mat bitişi ile keskin görünümlerin yanı sıra dilerseniz buğulu bir makyaj da elde edebilirsiniz.

Farmasi Kajal Jel Eyeliner

Farmasi kajal jel eyeliner Daha keskin ve çekici bakışların sırrı fırçanızın ucunda..! Şimdi gözlerinizde daha siyah, daha belirgin ve daha çekici hatların farkını yaşayın..! Jel yapısı ve mat bitişi ile keskin görünümlerin yanı sıra dilerseniz buğulu bir makyaj da elde edebilirsiniz. Yoğun pigment içeren ve 16 saate dek kalıcı kremsi formülü, profesyonel fırçası ile birleştiğinde Daha fazla okuyunFarmasi Kajal Jel Eyeliner[…]

× How can I help you?