Farmasi kontür stik, ipeksi ve pudramsı ince dokusu ile çizgi, kırışıklık, gözenek gibi kusurları gizleyerek cildinize muhteşem bir görünüm kazandırır. Elmacık kemikleriniz, burun üzeri, elmacık kemiği ve çene için aydınlatıcı stik.

Farmasi Kontür Stik

Farmasi Kontür Stik, Yüksek pigment ve kolay kullanılan stik yapı ile hatlarınızı belirgin yapmak ve derinlik kazandırmak artık kolay. İpeksi ve pudramsı ince dokusu ile çizgi, kırışıklık, gözenek gibi kusurları gizleyerek cildinize muhteşem bir görünüm kazandırır. Elmacık kemikleriniz, burun üzeri, elmacık kemiği ve çene için aydınlatıcı stik. Şakaklarınız ve burun kenarları için kontür stik kullanın.

Farmasi makyaj kusursuz dokunuşlu krem fondöten hafif pudramsı bitişli yapısıyla, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görünümden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Kolayca uygulanır. Teninizin sıcaklığıyla yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel bir şekilde bütünlük sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten – 03

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten Hafif pudramsı bitişli yapısıyla, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görünümden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Kolayca uygulanır. Teninizin sıcaklığıyla yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel bir şekilde bütünlük sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

Farmasi BB krem ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamaz, cilt kusurlarını kapatır. İçerisindeki Macadamia Özü sayesinde gün boyu cildi nemlendirir. B3 vitamini ile cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Cildi besleyerek onarmaya yardım eder.

Farmasi BB Krem – Orta

Farmasi BB Krem – Orta Ultra hafif formülüyle gözenekleri tıkamaz, cilt kusurlarını kapatır. İçerisindeki Macadamia Özü sayesinde gün boyu cildi nemlendirir. B3 vitamini ile cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Yulaf Özüyle cildi besleyerek onarmaya yardım eder. Cildi SPF 15 güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. İpek Protein sayesinde yumuşak cilt sağlar. Farmasi BB Krem Kullanımı Daha fazla okuyunFarmasi BB Krem – Orta[…]

Farmasi mat fondöten parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur.

Farmasi Mat Fondöten – 01

Farmasi Mat Fondöten Parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan mineraller ile zenginleştirilmiş Daha fazla okuyunFarmasi Mat Fondöten – 01[…]

Ultra hafif formülü ile cildin gözeneklerini tıkamadan cilt kusurunu kapatır. İçerisinde bulunan Macadamia Özü ile gün boyunca nemlendirir. Vitamin B3 cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Yulaf Özü cildi besleyerek onarım sağlar.

Farmasi BB Krem – Açık

Farmasi BB Krem – Açık Ultra hafif formülü ile cildin gözeneklerini tıkamadan cilt kusurunu kapatır. BB Krem içerisinde bulunan Macadamia Özü ile gün boyunca nemlendirir. Vitamin B3 cilde doğal bir parlaklık kazandırır. Yulaf Özü cildi besleyerek onarım sağlar. SPF 15 güneş ışınlarından zararlı gelen etkilerine karşı cildi korumaya yardımcı olur. İpek Protein sayesinde yumuşak bir Daha fazla okuyunFarmasi BB Krem – Açık[…]

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten teninizin sıcaklığı ile yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel şekilde bütünleşen bir yapıya sahiptir.

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten – 01

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten Hafif ve pudramsı bitişli yapısı, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görüntüden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır ve kolay uygulanır. Farmasi makyaj kusursuz dokunuşlu krem fondöten teninizin sıcaklığı ile yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel şekilde bütünleşen bir yapıya sahiptir… Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten Yağlı Görüntüden Uzak, Doğal Daha fazla okuyunFarmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten – 01[…]

Farmasi vfx pro fondöten en favori fotoğraf filtreniz. Farmasi’nin yüksek kapatıcılığa sahip profesyonel fondöteni, Cildi bir bütün olarak örterek, cilde gelen ışığın yansıma ve gölge yapmasını engeller.

Farmasi Vfx Pro Fondöten – 00

Farmasi Vfx Pro Fondöten En favori fotoğraf filtreniz. Farmasi’nin yüksek kapatıcılığa sahip profesyonel fondöteni, Cildi bir bütün olarak örterek, cilde gelen ışığın yansıma ve gölge yapmasını engeller. Bir fotoğraf filtresi gibi cilt ile bütünleşmiş bir yüzey oluşturur. Işığı dağıtarak kusurların bulanıklaşmasını ve yüzün tamamının kusursuz bir odak noktası olmasını sağlar. Parlama yapmayı engeller ve mat, Daha fazla okuyunFarmasi Vfx Pro Fondöten – 00[…]

Farmasi makyaj sabitleyici  makyajınız gün boyu taze ve kalıcı...! Cildi kurutmadan ve yapışkan bir his bırakmayıp makyajınızı koruyan bir üründür. Hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık hissi yaratmaz... 

Farmasi Makyaj Sabitleyici

Farmasi Makyaj Sabitleyici Makyajınız gün boyu taze ve kalıcı…! Cildi kurutmadan ve yapışkan bir his bırakmayıp makyajınızı koruyan bir üründür. Hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık hissi yaratmaz… Makyaj Sabitleyici Kullanım: Makyajınızı bittikten sonra şişeyi iyice çalkalamalısınız. Gözlerinizi kapatarak yaklaşık 30 cm. uzaklıktan ve eşit bir şekilde yüzünüze püskürtün. Kurumasını bekleyin. Şimdi hazırsınız…!  

Farmasi makyaj sabitleyici transparan pudra içeriğindeki yoğun sedefli ışıltılar sayesinde cilde göz alıcı bir görünüm sağlar.. Mükemmel kalıcılık sağlayan formülü ile makyajını sabitler. Kadifemsi bir sunum sağlar.

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra içeriğindeki yoğun sedefli ışıltılar sayesinde cilde göz alıcı bir görünüm sağlar.. Mükemmel kalıcılık sağlayan formülü ile makyajını sabitler. Kadifemsi bir sunum sağlar. Çok amaçlı bu ürünü istersen tüm yüze pudra olarak kullanabilir, istersen allık olarak kullanabilirsiniz. Dekolte bölgenizi de renklendirmeyi unutmayınız..!

× How can I help you?