Farmasi makyaj kusursuz dokunuşlu krem fondöten hafif pudramsı bitişli yapısıyla, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görünümden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Kolayca uygulanır. Teninizin sıcaklığıyla yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel bir şekilde bütünlük sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten – 03

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten Hafif pudramsı bitişli yapısıyla, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görünümden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır. Kolayca uygulanır. Teninizin sıcaklığıyla yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel bir şekilde bütünlük sağlayıcı bir yapıya sahiptir.

Farmasi mat fondöten parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur.

Farmasi Mat Fondöten – 01

Farmasi Mat Fondöten Parlama ve yağlanma problemlerini önlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt üzerinde maske hissi bırakmadan kusursuz bir örtücülük sağlar. Gün boyu kalıcı, doğal bir matlık sunan yüksek kapatıcı özellikteki bu fondöten, yağ içermeyen formülü ile gözenekleri gözle görülür biçimde küçültmeye ve ciltte oluşan parlamayı önlemeye yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan mineraller ile zenginleştirilmiş Daha fazla okuyunFarmasi Mat Fondöten – 01[…]

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten teninizin sıcaklığı ile yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel şekilde bütünleşen bir yapıya sahiptir.

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten – 01

Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten Hafif ve pudramsı bitişli yapısı, cilt üzerinde pürüzsüz bir doku bırakır. Yağlı görüntüden uzak, doğal bir parlaklık kazandırır ve kolay uygulanır. Farmasi makyaj kusursuz dokunuşlu krem fondöten teninizin sıcaklığı ile yumuşayan ve cildiniz ile mükemmel şekilde bütünleşen bir yapıya sahiptir… Farmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten Yağlı Görüntüden Uzak, Doğal Daha fazla okuyunFarmasi Makyaj Kusursuz Dokunuşlu Krem Fondöten – 01[…]

Farmasi vfx pro fondöten en favori fotoğraf filtreniz. Farmasi’nin yüksek kapatıcılığa sahip profesyonel fondöteni, Cildi bir bütün olarak örterek, cilde gelen ışığın yansıma ve gölge yapmasını engeller.

Farmasi Vfx Pro Fondöten – 00

Farmasi Vfx Pro Fondöten En favori fotoğraf filtreniz. Farmasi’nin yüksek kapatıcılığa sahip profesyonel fondöteni, Cildi bir bütün olarak örterek, cilde gelen ışığın yansıma ve gölge yapmasını engeller. Bir fotoğraf filtresi gibi cilt ile bütünleşmiş bir yüzey oluşturur. Işığı dağıtarak kusurların bulanıklaşmasını ve yüzün tamamının kusursuz bir odak noktası olmasını sağlar. Parlama yapmayı engeller ve mat, Daha fazla okuyunFarmasi Vfx Pro Fondöten – 00[…]

× How can I help you?