Farmasi makyaj sabitleyici  makyajınız gün boyu taze ve kalıcı...! Cildi kurutmadan ve yapışkan bir his bırakmayıp makyajınızı koruyan bir üründür. Hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık hissi yaratmaz... 

Farmasi Makyaj Sabitleyici

Farmasi Makyaj Sabitleyici Makyajınız gün boyu taze ve kalıcı…! Cildi kurutmadan ve yapışkan bir his bırakmayıp makyajınızı koruyan bir üründür. Hafif yapısı sayesinde cildinizde ağırlık hissi yaratmaz… Makyaj Sabitleyici Kullanım: Makyajınızı bittikten sonra şişeyi iyice çalkalamalısınız. Gözlerinizi kapatarak yaklaşık 30 cm. uzaklıktan ve eşit bir şekilde yüzünüze püskürtün. Kurumasını bekleyin. Şimdi hazırsınız…!  

Farmasi makyaj sabitleyici transparan pudra içeriğindeki yoğun sedefli ışıltılar sayesinde cilde göz alıcı bir görünüm sağlar.. Mükemmel kalıcılık sağlayan formülü ile makyajını sabitler. Kadifemsi bir sunum sağlar.

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra

Farmasi Makyaj Sabitleyici Transparan Pudra içeriğindeki yoğun sedefli ışıltılar sayesinde cilde göz alıcı bir görünüm sağlar.. Mükemmel kalıcılık sağlayan formülü ile makyajını sabitler. Kadifemsi bir sunum sağlar. Çok amaçlı bu ürünü istersen tüm yüze pudra olarak kullanabilir, istersen allık olarak kullanabilirsiniz. Dekolte bölgenizi de renklendirmeyi unutmayınız..!

× How can I help you?