Farmasi Naturelle Deniz Mineralli Arındırıcı Şampuan

Naturelle Deniz Mineralli Arındırıcı Şampuan

Farmasi Naturelle Deniz Mineralli Arındırıcı Şampuan, saç derinizde biriken kir ve yağ kalıntılarını derinlemesine temizler. Protein ve mineral kompleks ile saçlarınızın bakımını sağlar. Silikon içermeyen formülü ile,saçlarınızı ağırlaştırmadan parlak görünümüne kavuşturur.

Naturelle Besleyici Zeytinyağlı Saç Kremi

Naturelle Zeytinyağlı Besleyici Saç Kremi

Farmasi Naturelle Besleyici Zeytinyağlı Saç Kremi Formülündeki doğal zeytinyağı ve bitkisel protein kompleksi sayesinde kuru saçlar derinlemesine beslenir. İpeksi bir görünüm kazanan saçlar kolayca taranır. Nemlenen saç kuruluk hissinden kurtularak yumuşarken parlak bir görünüme kavuşur! Silikon içermediği için saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapar. Paraben, silikon ve renklendirici içermez.  

Farmasi Naturelle Besleyici Zeytinyağlı Şampuan

Farmasi Naturelle Besleyici Zeytinyağlı Şampuan

Zeytinyağlı Şampuan Kuru saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı kazandırmak amacıyla üretilmiş Besleyici Şampuan. Gücünü doğal zeytinyağının derinlemesine besleyici özelliğinden alır. İpeksi ve parlak saçlara kavuşabilmeniz için geliştirilen bitkisel formülü, saçınızı yormadan yumuşatır. Silikon içermemesi saçınızı ağırlaştırmadan etkili bakım uygulamanıza yardımcı olur.

Farmasi Naturelle Gül Suyu Özlü Canlandırıcı Şampuan

Farmasi Naturelle Gül Suyu Özlü Canlandırıcı Şampuan

Farmasi Naturelle Gül Suyu Özlü Canlandırıcı Şampuan Doğal gül suyu mucizevi dokunuşuyla geliştirilmiş.  Şampuan saçınıza ihtiyacı olan bakımı sunar. Silikon içermeyen formülü ile, saçlarınızı ağırlaştırmadan saçınızı güçlendirmeye yardımcı olur. Mat ve cansız görünen saçlarınız nemlenerek, doğal görünümüne kavuşur.

Naturelle Lavanta Yatıştırıcı ve Onarıcı Şampuan

Farmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı ve Onarıcı Şampuan

Naturelle Lavanta Yatıştırıcı ve Onarıcı Şampuan, ısıl işleme maruz kalmış ve zayıflamış saç tellerini onarmaya yardımcıdır. Lavanta özleri ile zenginleştirilmiş, silikon içermeyen formülü ile saçlarınızı ağırlaştırmadan eşsiz bir bakım sağlar. Güney Fransa Lavantalarının muhteşem kokusu, rahatlatıcı bir terapi deneyimi sunar. Kullanımı: Nemli saçlara ve nazikçe saç derisine masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Uyarılar: Sadece harici Daha fazla okuyunFarmasi Naturelle Lavanta Yatıştırıcı ve Onarıcı Şampuan[…]

Naturelle Argan Yağlı Tazeleyici Şampuan

Farmasi Naturelle Argan Yağlı Tazeleyici Şampuan

Naturelle Argan Yağlı Tazeleyici Şampuan Boyalı ve Yıpranmış Saçlar. Farmasi Argan Yağı & Kafein Şampuan, boyama işlemi sonrası yıpranmış saçlarınızı canlandırmaya yardımcı bir üründür. Silikon içermeyen formülü ile, saçlarınızı ağırlaştırmadan eşsiz bir bakım sunar. Mat ve cansız görünen saçlarınız nemlenerek, doğal görünümüne kavuşur.

× How can I help you?