Pure Herbal Yoğun Besleyici Saç Kremi

Pure Herbal Yoğun Besleyici Saç Kremi

Doğal özlerle zenginleştirilmiş besleyici saç kremi ‘ni keşfedin.. Yatıştırıcı 12 farklı çeşit bitki ile saça bakım yaparak dolaşmasını önlemeye, parlak görünmesine yardımcı olur.. Saçlarınız ışıltılı bir görünüm kazanır, mükemmel saçlarla muhteşem hissedersiniz! Yumuşak yapısı ile saçınıza kolayca nüfuz eder ve saçı ağırlaştırmadan kolay bir tarama sağlar. Paraben, silikon ve renklendirici içermez

Pure Herbal Canlandırıcı Ve Onarıcı Şampuan

Pure Herbal Canlandırıcı Ve Onarıcı Şampuan

Pure Herbal Canlandırıcı Ve Onarıcı Şampuan Her saç tipine uygun ve sık kullanım için geliştirilmiş. Bakım şampuanı formülündeki zengin Bitki Özleri ve Vitamin Kompleksi ile saça ihtiyaç duyduğu yoğun bakımı sağlar. Özel formülü ile saçı yumuşatır ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur.

Farmasi Boyalı Saçlar İçin Şampuan

Farmasi Boyalı Saçlar İçin Şampuan

Zenginleştirilmiş bu Farmasi Boyalı Saçlar İçin Şampuan  Orkide Otu, Buğday Proteini ve Provitamin B5 ile saçlarınızı nazikçe temizler. Kuru ve yıpranmış saçlarınızı nemlendirerek eşsiz bir bakım sunar. Bu özel şampuan saçlarınıza kaybettiği ışıltıyı geri verir..

Pure Herbal Yoğun Onarıcı Saç Maskesi

Pure Herbal Yoğun Onarıcı Saç Maskesi

Onarıcı Saç  Maskesi çok kuru veya yıpranmış saçlar için vazgeçilmez bir üründür. Saç tellerini güçlendirerek dış etkenlere karşı korur, derinlemesine besler. Saçlara kolayca nüfuz edebilen hafif dokusu esnek, yumuşak ve parlak bir görünüm verir. Saçların kolaylıkla taranmasını ve şekil almasını sağlar. Paraben, silikon ve renklendirici içermez.

Pure Herbal Yoğun Nemlendirici Saç Maskesi

Pure Herbal Yoğun Nemlendirici Saç Maskesi

Nemlendirici Saç Maskesi Tüm saç tipleri için geliştirilmiş. Formüllü Herbal Hair Mask Arnica Montana, Biberiye Özü ve Provitamin B5 sayesinde saçları besler, onarır ve canlandırır. Arnica Montana saçları güçlendirir. Aloe Vera saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

× How can I help you?