MAGİC WAVE YAĞ YAKICI TAYT

Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt

Vücudunuzu şekillendirmek için kullanabileceğiniz pratik ve şık bir üründür. Kumaşa emdirilmiş mikro kapsüller, siz kareket ederken vücudunuza sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik hiç enerji sarfetmenize gerek kalmadan gün boyunca etki eder.

Farmasi tüm yeni farmasi ürünleriyle siz hanımlara daha fazla kolaylık daha iyi sağlık ve güzellik sunmaya devam ediyor. Bunlara yenilerini sürekli yenilerini ekliyor. Farmasi ürünleri arasında olan Farmasi Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt ile siz hanımların imdadına yetişiyor.
Sağlıklı ve kontrollü bir şekilde incelmek isteyen tüm hanımlar, bu ürüne Türkiye ‘nin her yerinden kolayca sahip olabilir ve kullanabilir. Kumaşa uygulanan özel işlemlerle hapsedilen mikro kapsüller siz hareket ederken vücudunuza sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik vücudunuza etki eder. Magic wave zayıflama taytı Yağ Yakıcı Etkisiyle 18 Günde  Kalçada 5,5 cm
Bacaklarda 1,8 cm kadar İncelme sağlar.

Bu ürünlerimizi Farmasi temsilcisi olmanız durumunda % 30 indirimli alabiliyorsunuz. Siz de temsilcimiz olup yaza daha
formda girmek için bu ürünlerimizi indirimli alabilirsiniz. Hızlıca zayıflamak mı istiyorsunuz farmasi magic wave yağ yakıcı tayt ile giy ve gez sadece. Kumaşa emdirilmiş mikro kapsüller siz hareket ederken vücudunuza sürtünerek parçalanır ve aktif kozmetik içerik hiç enerji sarf etmenize gerek bırakmadan gün boyunca etki eder.  Magic Wave İnceltici tayt vücudunuzu şekillendirmek için kullanabileceğiniz en pratik ve şık üründür.  Hafif ve rahat ürünümüzün kumaşına yerleştirilmiş mikro kapsüller vasıtasıyla 18 gün içerisinde kalça bölgenizden 5.5 cm’e kadar uyruk bölgenizden 3.1 cm’ye kadar incelebilirsiniz.

Makinede yıkayınız, tamburlu kurutma makinesinde kurutmayınız, ütülemeyiniz, kuru temizleyiniz. Mümkünse elde yıkayınız.

Magic Wave ile zayıflarken vücudunuzu şekillendirebilir ve daha hızlı zayıflayabilirsiniz. Magic Wave içerisinde bulundurduğu mikro kapsüller ile kalça ve uyluk bölgelerinizdeki istenmeyen fazlalıkları yakar her arzuladığınız elbisenin içine girmenize yardımcı olur.

Farmasi Termal Tayt ürünümüz 20 elle yıkamaya kadar garantisi vardır. Elle yıkamalarda dikkat edilmesi önerilir. Çamaşır makinesinde yıkarken 30 C de yıkanmalıdır ve çamaşır suyu kullanılmamalıdır.

Özel kumaşlı Magic Wave taytlar içinde bulunan mikro kapsüller vasıtasıyla zayıflamanıza yardımcı olur ve süreci hızlandırır.

12 yaşında küçükler, hamileliler, bitkisel ilaçlara alerjisi olanlara tavsiye edilmez.

NOT :  Diyet ve sporla daha etkilidir.

Farmasi Termal Tayt Vücudun 5 ayrı bölgesinde incelme sağlar.

1 – Göğüs altı mide ve karnı düzleştirir vücudu sıkıca sarar.

2 – Bölgesel sıkılaştırma ve anti selülit etkisi vardır.

3 – Beli Destekler

4 – Belin çekilmesine ve karın şişkinliğine karşı mücadele eder.

5 – Kalça kaldırma etkisi yapar.

 

Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt, vücudunuzu şekillendirmek için kullanabileceğiniz pratik ve şık bir üründür. Hiç enerji sarfetmenize gerek kalmadan etki eder.

Magic Wave Yağ Yakıcı Tayt vücudunuzu şekillendirmek için kullanabileceğiniz pratik ve şık bir üründür. Hiç enerji sarfetmenize gerek kalmadan etki eder.

 

× How can I help you?