Farmasi Üyelik Formu

Farmasi üyelik formu sayfamızdan bize ulaştıracağınız bilgileriniz ile gerçekleştirilmektedir.  Farmasi için kayıt işlemi tamamlandıktan sonra farmasi resmi web sitesi üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile farmasi girişimci girişi yapabilirsiniz.

Farmasi üyelik formu sayfamızdan bize ulaştıracağınız bilgileriniz ile gerçekleştirilmektedir.  Farmasi için kayıt işlemi tamamlandıktan sonra farmasi resmi web sitesi üzerinden T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile farmasi girişimci girişi yapabilirsiniz.
Şimdi Farmasi Hızlı Üye Olun, Hemen Kazanmaya Başlayın. Çünkü En iyisi Farmasi…

Farmasi Üyelik Formu

Online Farmasi Kayıt Ol Sistemi

Farmasi temsilcisi olarak giriş yaptıktan sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını göreceksiniz.
Farmasi Katalog ‘undan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklıyoruz.
Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklıyoruz.

Satın Al’dan sonra hediye olarak alacağınız ürünler otomatik listelenir.
Bazılarını seçme şansınız olur bazıları ise otomatik eklenir.
Seçimlerinizi yaptıktan sonra burada DEVAM butonuna basınız.

Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız yada mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu görüyorsanız, alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.

Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada ARAS KARGO yu seçmeniz gerekir.

Gelelim en önemli adımlardan birine yani Ödeme Seçenekleri’ne.

FARMASİ ’de 3 tür ödeme seçeneği vardır.

1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Elinizde bulunan herhangi bir kredi kartı ile tek çekim ve bazı kartlara da taksit seçenekleri vardır. KREDİ KARTI ile ödemeyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.

2. BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYAD, FARMASİ DANIŞMAN KODU ve FARMASİ SİPARİŞ KODU ‘NUZU mutlaka AÇIKLAMA kısmına yazmalısınız.

3. KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme seçeneğiniz yoktur! Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 7,99 TL ‘de kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size bir hediye ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMA ÜRÜNÜ olarak gelir.

KREDİ KARTI ile Tek Çekimde tüm kartlar kullanılabilmektedir.
Ancak Kart Ödeme Tipi “Taksitli Satış” seçilirse Yapıkredi World Card, Finans Bank Card Finans ve İş Bankası Maximum kartlarına taksit yapma imkanı bulunmaktadır.

Tek çekim yada taksitli herhangi bir seçeneği seçtikten sonra sol tarafta KREDİ KARTI üzerindeki bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra en altta “Alışveriş Sözleşmesini, iptal, iade şartlarını okudum kabul ediyorum” kutusunu tıklayıp ve SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastıktan
sonra siparişiniz verilmiş olur.