Tüm Saçlar için Canlandırıcı Şampuan

Dr C Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı etkin çözüm sunuyor! Sarımsak ve Capixyl ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı beslemeye ve saç telleri üzerinde hasara uğramış noktaları yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Böylelikle koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar güçlenir ve parlak bir görünüm kazanır.

Saç Tipinize Göre Şampuan Seçimi

Saçların güzelliği ve sağlığı için doğru şampuanı seçmek çok önemlidir. Sizler için saç tipinize göre nasıl seçmeniz gerektiği hakkında bir yazı hazırladık.

Normal saçlar için

Saç derisindeki sebum oranı normal olan saç tipleridir. Kullanmanız gereken şampuan derinin nem ve yağ oranını dengelemeli. Saçınızı yıkadıktan 24 saat sonra yağlanma olmuyorsa normal saçlar için olan kullanılmalıdır.

Yağlı Saçlar için

Saç derisindeki sebum oranı fazla olan saç tipleridir. Kullanması gereken şampuanlar saçtaki sebum dengesini sağlamalıdır. Aynı zamanda saçlarda oluşan elektriklenmeyi de engeller. Şampuan alırken üzerinde yağlı saçlar için ibaresine dikkat etmenizin önemi burada gizlidir. Ayrıca yağlı saçlara sahip kadınlar kesinlikle kremsiz kullanmalıdırlar.

Kuru, yıpranmış, boyalı saçlar

Çeşitli fiziksel etkilere maruz kalan saçlar için yenileme ve bakım yapma özelliği olan şampuanlar tercih edilmelidir. Böylece nem dengesini kaybeden saçlar nemini yeniden kazanırken aynı zamanda beslenmişte olurlar.

Zayıf ve yıpranmış saçlar

Sağlığını kaybetmiş saçlar için kremli formüle sahip onarıcı canlandırıcı ve bakım yapan şampuanlar tercih edilmelidir. Ayrıca onarıcı proteinlere sahip bakım maskeleri kullanmak saçlarınızı canlandıracaktır.

Canladırıcı Şampuan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

× How can I help you?